Mekaanisen kunnossapidon edelläkävijä

J. Parpala Oy on yksityisomisteinen, vuonna 2011 perustettu teollisuuden ja energiantuotannon

kunnossapidon ja korjausten erikoisasiantuntija.

Tarjoamme kokonaisvaltaista projektinhallintaa joustavasti ja kilpailukykyiseen hintaan

Sähkösuodattimet

Savukaasukanavat ja joustoliittimet

Puhaltimet

Kuljettimet

Korjaamopalvelut

Varaosat



Käyntiosoite

J. Parpala Oy

Mannerheiminaukio 5

67100 Kokkola

 

Postiosoite

J. Parpala Oy

Storåsintie 81

67500 Kokkola

 

Kaskisten Korjaamo

J. Parpala Oy

Herrmansintie 94

64260 Kaskinen

 

Laskutus

Verkkolaskuosoite:  003723964160

OVT-tunnus: 003723964160

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

 

Y-tunnus: 2396416-0

 

 

 

 

 

Juha Parpala
Toimitusjohtaja
juha.parpala@jparpalaoy.fi
+358 400 470138
Harri Kronberg
Myyntijohtaja
harri.kronberg@jparpalaoy.fi
+358 400 353715
Reijo Pekkala
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
reijo.pekkala@jparpalaoy.fi
+358 400 470217
Jari Taskila
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
jari.taskila@jparpalaoy.fi
+358 400 199259
Vesa Koivula
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
vesa.koivula@jparpalaoy.fi
+358 40 8455725
Jyrki Vennonen
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
jyrki.vennonen@jparpalaoy.fi
+358 400 470148
Masi Koivula
Korjaamopäällikkö
masi.koivula@jparpalaoy.fi
+358 44 9891235
Olli Viljanen
Työnjohtaja
olli.viljanen@jparpalaoy.fi
+358 50 5247225
Pratthana Sonprasit
Toimistosihteeri
pratthana.sonprasit@jparpalaoy.fi

OTA YHTEYTTÄ