Mekaanisen kunnossapidon edelläkävijä

J. Parpala Oy on yksityisomisteinen, vuonna 2011 perustettu teollisuuden ja energiantuotannon

kunnossapidon ja korjausten erikoisasiantuntija.

Tarjoamme kokonaisvaltaista projektinhallintaa joustavasti ja kilpailukykyiseen hintaan

Sähkösuodattimet

Savukaasukanavat ja joustoliittimet

Puhaltimet

Kuljettimet

Korjaamopalvelut

Varaosat



Käyntiosoite

J. Parpala Oy

Mannerheiminaukio 5

67100 Kokkola

 

Postiosoite

J. Parpala Oy

Storåsintie 81

67500 Kokkola

 

Kaskisten Korjaamo

J. Parpala Oy

Herrmansintie 94

64260 Kaskinen

 

Laskutus

Verkkolaskuosoite:  003723964160

OVT-tunnus: 003723964160

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

 

Y-tunnus: 2396416-0

 

 

 

 

 

Juha Parpala
Myynti / Johto
juha.parpala@jparpalaoy.fi
+358 400 470138
Harri Kronberg
Myynti / Hallinto
harri.kronberg@jparpalaoy.fi
+358 400 353715
Reijo Pekkala
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
reijo.pekkala@jparpalaoy.fi
+358 400 470217
Jari Taskila
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
jari.taskila@jparpalaoy.fi
+358 400 199259
Jussi Hänninen
Aluepäällikkö / Itä-Suomi
jussi.hanninen@jparpalaoy.fi
+358 50 5517744
Jyrki Vennonen
Projektipäällikkö/Asennusvalvoja
jyrki.vennonen@jparpalaoy.fi
+358 400 470148
Mats Järvistö
Korjaamopäällikkö Kaskinen
mats.jarvisto@jparpalaoy.fi
+358 400 711620
Olli Viljanen
Työnjohtaja Kaskinen
olli.viljanen@jparpalaoy.fi
+358 50 5247225
Pratthana Sonprasit
Toimistosihteeri
pratthana.sonprasit@jparpalaoy.fi